Kaip išsirinkti vietą VESTUVIŲ fotosesijai

Mes neturime jokių šablonų ir stengiamės fotosesijos vietą jauniesiems parinkti individualiai, bendraujant su kiekviena pora. Tačiau renkantis iš daugelio galimų variantų yra keletas veiksnių į kuriuos atsižvelgiame. Su būsimais jaunaisiais kalbame apie jų pomėgius, bendrą vestuvių stilistiką ir tematiką, dažnai būtent ji diktuoja aplinką fotosesijai. Taip pat, atsižvelgiame į dienos maršrutą, kur vyks ceremonija ir šventė. Visada aptariame variantus, kur fotografuotis jeigu lytų.

Kartais mūsų klausia, kur labiau mėgstame fotografuoti? Mums aktualūs du dalykai - šviesa ir jūsų emocijos, juk pati lokacija visada bus antrame plane. Svarbiausia yra jaunavedžių pora, kad toje vietoje jie jaustųsi gerai, būtų atsipalaidavę ir galėtų tiesiog mėgautis kiekviena minute. Na, o patys geriausiai jaučiamės gamtoje (miške, pievoje prie ežero) ir aš labai mėgstu fotografuoti senamiestyje, jame tiesiog nardau kaip žuvis vandeny :) 
 
Žemiau aprašau privalumus ir trūkumus fotosesijų gamtoje, senamiestyje ar dvare. Trūkumai, tai nereiškia, kad su tomis vietomis yra kažkas blogai :) Tiesiog tam tikrus dalykus reikia turėti omenyje renkantis. O taip pat, jeigu yra galimybė siūlome derinti kelias vietas fotosesijai. Pavyzdžiui, jeigu ceremonija vyksta senamiestyje, o šventės vieta už miesto. Tuomet fotosesiją galime pradėti senamiestyje ir pabaigti gamtoje pakeliui į šventės vietą. 
 
 
Vestuvių fotosesija gamtoje 
 
Fotosesijos gamtoje privalumai:
- Gamta atspindi metų laiką kuriuo tuokiatės
- Mažiau žmonių ir smalsių žvilgsnių :)
- Nuotraukų įvairovė - miškas, ežeras, žydinti pieva
 
Fotosesijos gamtoje trūkumai:
- Pravartu turėti patogią avalynę
- Dažnai nėra kur pasislėpti lietaus atveju
- Reikia apsaugos nuo uodų :)
 
Jeigu planuojate fotosesiją gamtoje, ji turi atspindėti ir bendrą vestuvių stilistiką. Pavyzdžiui, vilkint prabangią princesės stiliaus suknelę, greičiausiai nebrisite į upelį ar gėlių lauką. Nuotaka vilkinti lengvai krentančią, romantišką suknelę, gamtos apsuptyje atrodys labiau organiškai. 
 
 
   
 
 
Vestuvių fotosesija senamiestyje
 
Fotosesijos senamiestyje privalumai:
- Istoriniai pastatai ir gatvelės, nuotraukas bus įdomu tyrinėti ir po daugelio metų
- Spalvų ir faktūrų įvairovė, kiekvienoje gatvelėje gali gimti dešimtys skirtingų nuotraukų
- Nereikia jaudintis dėl blogo oro, senamiestyje apstu vietų kur galima fotografuotis viduje
 
Fotosesijos senamiestyje trūkumai:
- Daug žmonių, smalsių žvilgsnių 
- Sudėtinga rasti vietą automobiliui
- Tam tikrose vietose, fotosesijos mokamos
 
Didžiausias pliusas, kad senamiestis yra labai įvairialypis. Todėl galima daryti labai įvairaus stiliaus fotosesijas, nuo klasikos iki boho ir vintage stiliaus vestuvių. Architektūra nuotraukoms suteikia spalvų, ritmo, leidžia kurti pasitelkiant šešėlius ir siluetus.
 
 
 
 
 
 
 
 
Vestuvių fotosesija dvare, pilyje
 
Privalumai
- Graži, sutvarkyta aplinka
- Dažnai galima fotografuoti ir viduje
 
Trūkumai
- Fotosesijos dažniausiai būna mokamos
- Vienu metu gali fotografuotis kelios poros
 
Fotosesija dvare yra puikus pasirinkimas, kai šventės vieta yra nutolusi nuo didmiesčio. Ar tiesiog nesinori važiuoti į miestą :) Lietuvoje apstu sutvarkytų dvarų, pritaikytų fotosesijoms. Vien aplink Vilnių - Trakų Vokės, Užutrakio dvaras ar Verkių rūmai - puikios vietos fotosesijai. Kiti gražūs dvarai fotosesijoms: Burbiškio dvaras, Raudondvaris, Paežerės dvaras ir dar daugelis kitų.
Yra tokių, kuriuose galite švęsti ir savo vestuvių šventę, visi labai skirtingi, bet man labai gražūs Šešuolėlių, Jakiškių, Arvydų dvarai ir Panemunės pilis. 
 
 
 
 
 
 
Vestuvių fotosesija ir šventė "Pirklių Klube"
 
 
 
 
 
 
O kartais nuotraukos gimsta spontaniškai, pamačius gražią sieną, pievą ar tiesiog palydint vakaro saulę :)
 
 
 
Vestuvių fotosesija užsienyje
 
 
 
 
 
Nuoširdžiai,
Daina
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Raktažodžiai: vestuvių fotosesija Vilniuje, vestuvių fotosesija senamiestyje, gražios vietos Vilniuje fotografuotis, vestuvių fotografavimo vietos Vilniuje, Verkių rūmai, Trakų Vokės dvaras, Užutrakio dvaras, Paežerės dvaras, Palevenės dvaras, vestuvių fotosesija gamtoje, vestuvių fotosesija miške, jaunųjų fotosesija, jaunųju fotosesija gamtoje, jaunųjų fotosesija dvare, vestuvės užsienyje, vestuvių fotosesija užsienyje, vestuvės Prancūzijoje, Paryžius, vestuvės Paryžiuje, fotosesija Paryžiuje