Vestuvinis FOTOALBUMAS – ar jo reikia?

Trumpas atsakymas būtų - TAIP :) Šiais laikais, kai dauguma nuotraukų saugomos kompiuteriuose ir telefonuose, spausdinta nuotrauka įgyja didesnę vertę nei bet kada ankščiau. Mes tikime, kad vestuvinės nuotraukos turi atgulti į albumus. O namų interjerą puikiai papuoš mylimiausios vestuvinės nuotraukos ant fotodrobės, ar tiesiog dailiai įrėminta didesnio formato nuotrauka. Juk vestuvėms taip kruopščiai ruošiatės, planuojate šią ypatingą dieną, jos dekorą, stilistiką. Renkatės fotografą, kurio darbai atitinka jūsų skonį ir pasaulėžiūrą. Todėl gavę nuotraukas, pagalvokite koks geriausias būdas jas išsaugoti bei pateikti draugams ir artimiesiems. Be abejo, tai yra labai asmeniška, vieniems patinka klasikiniai fotoalbumai su klijuojamomis fotografijomis, kitiems fotoknygos, tretiems užtenka keleto įrėmintų nuotraukų. Svarbiausia, kad nepaliktumėte jų vien skaitmeniniame pavidale. O mes kaip fotografai, patariame kokie nuotraukų spausdinimo būdai yra geriausi.

Fotoalbumus patys maketuojame ir siūlome savo klientams (fotoalbumus darome tik iš savo nuotraukų). O jeigu domina fotodrobės, spausdintos nuotraukos, mielai rekomenduojame kur geriausia šiuos produktus užsakinėti. Žemiau šiek tiek apie kiekvieną iš jų :)

  

Fotoalbumai

Fotografuodami vestuves, jau nuo pirmų kadrų apgalvojame jų kompoziciją, spalviškumą taip, kad nuotraukos gražiai atrodytų viena šalia kitos albume. Todėl vėliau, maketuodami fotoalbumą išgauname gražų, vientisą vaizdą, nuo pradžios iki pabaigos pasakojantį tos dienos istoriją.  Fotoalbumai kuriuos savo klientams siūlome yra spausdinami ant profesionalaus matinio fotopopieriaus, lapai stori ir kokybiškas knyginis įrišimas. Atvartai neturi siūlės per vidurį, todėl galima komponuoti nuotrauką per visą lapą, didesnio formato nuotraukos visai kitaip atsiskleidžia ir atrodo išties įspūdingai! Fotoalbumo viršelis eko odos, klasikinės rudos arba kreminės spalvos. Ant viršelio dedamas stiklinis kvadratukas su jūsų pasirinkta nuotrauka. Na, o galutinis maketas be abejo siunčiamas kliento patvirtinimui prieš spausdinant. Toks albumas yra ilgaamžis, jį su malonumu galima vartyti daugelį kartų, rodyti savo artimiesiems ir ateities kartoms :) Susitikimo su klientais metu, visada duodame pavartyti tokį albumą. Kaip sakoma, geriau vieną kartą pamatyti nei šimtą kartų išgirsti. Beje, fotoalbumą galima užsakyti dar bent 1 metus po vestuvių, tad tai gali būti ir puiki dovana metinių proga :)    

  

 

 

Fotoknygos

Rinkoje taip pat yra siūlomos skaitmeninės fotoknygos, plonesniais žurnalinio stiliaus lapais. Yra gamintojų kurie siūlo gerą kokybę už prieinamą kainą. Tokią fotoknygą galite susimaketuoti ir patys naudodami įvairias internetines programas. Minusas, kad tokios knygos nėra itin ilgaamžės, o skaitmeninė fotospauda pilnai neatskleidžia nuotraukos spalvų ir pustonių. Fotoknygos yra patogus būdas išsaugoti nuotraukoms iš kelionių, nedidelių fotosesijų ir šeimos švenčių :) Bet greičiausiai ne vestuvėms ar kitoms svarbioms šeimos nuotraukoms, kurių ilgaamžiškumu nenorėtumėte rizikuoti. Nors fotoknygų kokybė labiausiai priklauso nuo gamintojo. Yra kurie padaro tikrai kokybiškai, tik prieš užsakant būtinai pavartykite knygos pavyzdį.

 

Spausdintos nuotraukos

Mes kaip fotografai nuotraukų failus pilnai paruošiame spaudai. Tačiau atiduodami skaitmeninius failus, visada perspėjame klientus, kad atidžiai rinktųsi fotolaboratoriją, nes spaudos kokybė labai skiriasi, ypač užsakant internetu. Kartais, atspausdinta nuotrauka atrodo visiškai ne taip kaip turėtų, spalvos iškraipomos, juodai baltos įgyja atspalvį arba atrodo labai tamsios. Beje tas pats galioja ir fotodrobėms. Kreipiantis į profesionalią fotolaboratoriją tokių keblumų neturi kilti. Taigi, rinkitės jau patikrintą, patikimą fotolaboratoriją, arba užsakinėdami nuotraukas pirmiau paprašykite atspausdinti mažesnį kiekį ir tik įsitikinę, kad kokybė tinkama, užsakinėkite likusias :)

 

 

 

Nuoširdžiai,

Daina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Raktažodžiai: vestuvinis fotoalbumas, vestuvių fotoknyga, vestuvių fotoalbumas, fotoknygos maketavimas, vestuvių albumai,